ГО “ГУМАНІТАРНА ЛІГА” в дії

На відміну від деяких “діячив волонтерсько-гуманітарного” сектору члени ГО “ГУМАНІТАРНА ЛІГА” не роблять селфі на фоні замучених переселенців, не кричать про свої “досягнення”, не створюють PR на нещасті людей. Тихо і спокійно роблять справи, не вимагаючи за те “великої вдячності”.

І все ж таки трішки про діяльність ГО “ГУМАНІТАРНА ЛІГА” без призвищ і імен.

ГО “Гуманітарна ліга” у лютому 2022 підготувала та розповсюдила через інтернет методичні рекомендації для людей з місць активних бойових дій. З першого дня війни члени ГО, журналісти за фахом, підготували та розмістили в Інтернеті понад сотню антифейкових статей, які направлені проти російської пропаганди.

З перших днів війни ми проводимо моніторинг збереження пам’ятників культурної спадщини в Донецькій та Київській областях. На сьогодні опрацьовуються онлайн карта моніторингу археологічних пам’ятників, які знаходяться на тимчасово окупованій території.

Відкрито артхаб для роботи з біженцями.

Зараз проводиться відбір тематичних плакатів, присвячених військовим подіям в Україні, для подальшого висвітлення боротьби українського народу з російським загарбником (ведутся переговори з Литвою, Польщею, Німеччиною щодо організації виставки).

Разом з журналом Музеї України готується низка виставкових заходів мета яких – підтримка та популяризація художників, які проживають на території активних бойових дій або виїхали з тимчасово окупованої території. Спільно з Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва розробляється грантовий проєкт по реставрації та відновленню пошкоджених музейних експонатів.

В червні в Ізмаїлі Одеської області заплановано відкриття арт-виставки “творча молодь Донеччини”.

Голова правління Артем ЛОВЯГІН

One thought on “ГО “ГУМАНІТАРНА ЛІГА” в дії

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s