Журнал “Музика”. Звучить!

Журнал “Музика”. Звучить!

Що можна сказати? Молодці! Колеги видали прекрасний номер науково-популярного журналу “Музика”. Не зважаючи на хронічну кризу, політичну нестабільність, війну…

Розкішна поліграфія, гарний дизайн, продумана підбірка матеріалів, яскраві фото, майстерно написані статті. І головне – вишукана українська мова, європейський стиль.

Навіть у консервативній бюджетній установі, якою є ДП “Національне газетно-журнальне видавництво” може розвиватися творча ініціатива, реалізовуються сміливі експерименти.

Скептикам раджу спершу спробувати написати хоча б рецензію на оперну постановку, симфонічний концерт чи висвітлити гастролі народного хору… То надскладна робота! Музика звучить! Пишуться лише ноти! І передати на папері можна лише враження, чи особисту оцінку. Або дати слово творцям. Що, вважаю, команді часопису “Музика” блискуче вдалося у №1 за 2016 рік!

Сенсація номеру – спогади академіка Михайла Гринишина про вчительку – Соломію Крушельницьку. Останній сущий учень, що наближається до 95 років… Жива історія!

Вражає матеріал про юний талант, переселенку з Криму Христину Михайличенко. В дитинстві стала кращою піаністкою Криму, здобула ряд перемог на престижних міжнародних конкурсах, нині навчається в Києві, не уявляючи своєї долі без України.

Анатолій Авдієвський. Людина-легенда. Символ. Розповідь-детектив.

Фест гітарної музики. Вистава у Національній опереті.Театр на Липках. Твори Ігоря Щербакова. Професор Анатолій Баженов. Співачка Анжеліка Андрієвська. Хор Українського радіо. Книжні рецензії…

Мене вразив прекрасний матеріал про гурт “Шпилясті кобзарі”! Це щось! Особисте відкриття! Погугліть, послухайте! Респект Євгену Букету!

Рядова, а така приємна і добра новина – вийшов оновлений журнал “Музика”! Звучить!

Просто вітаю колег! Чергова Музейна експедиція в зону АТО доправить частину накладу до музеїв Донбасу.

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s